| TeTisSa a întrebat:

Bunabig grin cine stie daca pe facebook se poate vedea cine iti viziteaza profilul? big grin

Răspuns Câştigător
| ApofissPapaya a răspuns:

Buna. Imi pare rau, pe facebook nu este posibil. Numai bine!

16 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Nu.Desi exista unele pagini fake care zic ca poti vedea, nu te lasa ademenita de alea.

| DenisIonut01 a răspuns:

Nu se poate

| 3ntzz a răspuns:

Cred ca va fi greu sa dai funda rolling on the floor

| cryssa a răspuns:

Este o aplicatie. Iti da top 10 vizitatori.winking

| NoGames a răspuns:

Simplu: nu...straight face (din pacate...)

| Eva9610 a răspuns:

Nu poti vedea cine iti vizioneaza profilul, este imposibil.happy

| sticks16 a răspuns:

Nu se poate vedea.la account settings pe undeva pe acolo sunt niste intrebari puse de useri si sunt raspunse de catre administratorii facebookului.acolo a pus un tip aceasta intrebare si i s-a raspuns ca nu se poate deoarece siteurile care iti promit vizualizarea userilor ce iti vad profilul este o mare falsitate si ca nu este sigur si ca cei de la facebook lucreaza sa scape de toate aceste siteuri "minciuna"

| Inoccente a răspuns:

Nu nu se poate.(((

| TeTisSa explică:

Off cui sa ii dau fundahee hee))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu dar vedetele care au facebook vad multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba se poate! doar daca ai pagina de facebook
la useri poti vedea : cati de "New Likes" "Lifetime Likes" "Monthly active users" sunt
Are si o diagrama in care arata cati sunt activi zilnic, saptamanal si lunar.
La interactiuni are asa : posturile vazute si feedback-uri si cate comm-uri si like-uri se dau
Deci acolo se poate vedea cine a intrat si s-a uitat happy

| Rares24 a răspuns:

Din pacat nu e ca pe Hi5 happy nu iti apare sad poate o sa faca candva dar acum nu sad :* funditabatting eyelashes?

| asdfghjkl25 a răspuns:

Nu, nu se poate! Era intr-un timp o aplicatie dinaia - cam cati vizitatori ai sau gen... Imi pare rausad!

| pinkie_5054 a răspuns:

Nu poti face asta decat in cazul in care sa zicem ai postat ceva nou si cineva se uita si te intreaba ce e ceva sa fie mai absurd si o sa-ti dai seama ca tia vizitat profiluwinking
am incercat si merce

| bogdanro_4949 a răspuns:

Nu se poate

| Mikky_4005 a răspuns:

Nu se poate vedea.happy