| ilovemusic_8685 a întrebat:

Buna big grin.
Cum sterg un album cu poze pe facebook? Am in albumul acela vreo 100 si ceva de poze.am incercat sa dau "Sterge albumul", dar sunt prea multe poze, si se blocheaza.
Trebuie sa stau sa sterg fiecare poza in parte? worried
Funda! >big grin

1 răspuns:
| Goagăl_6635 a răspuns:

Uie cum sta treaba!
. Deschizi albumul respectiv.
.Sus o sa-ti apare editeaza albumul dai acolo si jos o sa-ti apare sterge albumul.
Dai acolo si lasa-l sa-si faca treaba daca nu merge insista de cateva ori. si eu am avut un album cu foarte multe fotografii si nu a vrut sa le steagra de prima data dar am mai incercat si am reusitbatting eyelashes.
Sper ca ti-am fost de ajutor kiss
Fundita?