| anonim_4396 a întrebat:

Buna big hug .
Ziceti-mi si mie niste nume dragute pentru messbatting eyelashes . Pot fi si in engleza si in romana. big grin [ P.s : Ma numesc Alexandra laughing .dar.numele nu trebuie sa fie numai cu numele meu big grin .scuze repetitiabig grin] .
funda big grin

Răspuns Câştigător
| Purification a răspuns:

FèllingsWithEmotions,IngerRapit,Contagious_Madness,MysteriousGirl.Merit funda?big grin

6 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
alex_alexa
lex_eu_sunt_smecheralaughing
alexandra.alex
alexa_...(anul nasterii)
alexandra.frumusica_...(data nesterii)
alex. lexa. _alexandra

| alexralu34 a răspuns:

AlexandraBubble,AlexaFly(nr.),Alexandrawhite(sau culoarea ta preferata),FlowerAlexandra,WhiteAngel(red, bleck angel), ForeverAlexandra

| alexralu34 a răspuns:

AlexandraBubble,AlexaFly(nr.),Alexandrawhite(sau culoarea ta preferata),FlowerAlexandra,WhiteAngel(red, bleck angel), ForeverAlexandra etc.

| Ally99 a răspuns:

Allexa Allx

| roxanarooxy a răspuns:

Alexandra_swet girl,ingerasul tau, alexa_cool, alexandra.scumpik,alexy_papusik(asa il am eu,cu numele meu),alexandra nebunatik,aly alexandra,alexandra,dracusor de fata(fara suparare),norisor pufos,pisicuta ta,iepurasul tau, buburuza ta, sper ca ti-am fost de folos. FUNDA?

| IM5 a răspuns:

вℓυє єуєѕ