| anonim_4396 a întrebat:

daca dau cuiva ignore pe messenger eu nu mai primescc nici un mesaj de la acea persoana nu mai e in lista mea. dar acea persoana ma vede in lista ei? daca imi trimite mesaje eu le primesc.deci vreau sa stie daca mai ma are in lista ei dupa ce eu ii dau ignore

Răspuns Câştigător
| LoveIsAllNeed a răspuns:

Te are in lista, dar niciodata nu-i apari pe vizibil.Ii ramane id tau in lista, dar degeaba ca nu poate sa te contacteze.

3 răspunsuri:
| Monicaツ a răspuns:

Da, ramai in lista ei, dar te vede offline in permanenta, si nu mai primesti mesaje de la persoana respectiva.

| impulls a răspuns:

Nu, nu te mai are in lista si nici uh pe el.si nici nu primeste mesaje de la el si nici el de la tine! funda?big grin

| ellisa a răspuns:

Daca dai cuiva ignore pe messenger, acelei persoane nu ii va aparea cand esti online/offline, dar din lista nu i se va sterge ID-ul tau.Nu vei primi mesajele pe care ti le trimite. happy