| AoiChan a întrebat:

Daca fac rezervare la un hotel pot sa o anulez? Si daca da, nu mai trebuie sa platesc asa-i?

Răspuns Câştigător
| GabyB94 a răspuns:

De anulat poti, dar in legatura cu banii trebuie sa citesti care sunt conditiile fiecarui hotel. Unii iti cer un avans pe care s-ar putea sau nu sa il primesti complet inapoi.

2 răspunsuri:
| MrCozzmin a răspuns:

Desigur ca poti sa o anulezi...

| dbqp a răspuns:

Problema sta in felul urmator: Tu daca ai facut o rezervare si ai dat doar numele te doare la basca, poti sa o anulezi telefonic fara probleme. Dar daca ai dat un avans inainte, nu vei mai primi banii! Succes