| liliana096 a întrebat:

Dati-mi si mie niste filme de comedie, thriller in special, horror, actiune, aventura si ce mai vreti voi, dar sa fie frumoase.
PS:Cele horror sa nu fie cu mult sange.
Dau fundita celui cu mai multe.
Multumesc.

9 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Daniela draga ce ti se pare asa horror la filmul Orphana? este o porcarie mare lucru o tipa pe acre o infiaza unii pentru. ca lea murit fata inainte de nastere tipa pare desteapta de treaba si mica (desi avea ceva ani)ii face viata grea lu masa adoptiva ca deoarece ii placea de taso adoptiv pe sora vitrega una mica o ia cu ea si o omoara pe directoarea aia de la orfelinatul de unde fusese luata asa ...colac peste pupaza la sfarsit se afla ca asta mica era cam mare laughingsi ii placea de taso adoptiv se afla ca avea cazier si omorase nu stiu cati oameni si o omoara pana la urma masa adoptiva si asa se termina o mareee porcarie

filme de groaza incearca mirrors sa vezi acolo film horror

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Comedie:Killers, The A-Team, The Proposal
Horror:Orphana e fff infricosator
Actiunetonguerince of Persia: The Sands of Time, Iron Man, Avatar(cred ca l-ai vazut), Sherlock Holmes, Clash of the Titans
Sunt super tari filmele astea! La horror nu ti am dat mai multe crezand ca daca te uiti la asta nu mai ai nevoie de nici un alt film horrorlaughinglaughing

| liliana096 explică:

Eu vreau filme pe care le-ati vazut si sunt frumoase de categoriile pe care le-am spus nu imi luati de pe net dati un copy paste si gata vreau funda pai de ce credeti ca am dat anuntul acesta asa ca am vrut...

| Crystal1807 a răspuns:

Death Note-The last name
Death Note- L change the world
Orphan(2009)
American Psycho
Case 39
Legion

| Duster a răspuns:

AL naibi tratament!(super asta), 17 Again, Star wars(dar astea sa stai sa le vezi pe toate), Click(asta e frumos rau), American pie(UITATE LA TOATE 7 FILMELE, SUNT ZUPERR!)Alvin and the chipmunks 1si 2.

| elisarktis a răspuns:

Pot doar al horror sa te ajut:
al saselea simt
awdrey rose
viziuni intunecate
Orphana
survival of the dead
the wolfman
baby blues
noroi
evil angel
vampire girl vs frankenstein girl
the crazies
knife edge
red hook
the graves

| elisarktis a răspuns:

Am uitat de preferatul meu scuze"ceilalti" mie imi place mulllt happy

| mayapop a răspuns:

Horror: kill bill, prom night, mirrors, dawn of the dead, april fools day, the orphan, wrong turn1, 2, 3, pet cemetery, the eye
Mistikk, si the orphan este horror, nu neaparat prin imagini ci prin ideea filmului; horror nu inseamna neaparat suspans vizual poate fi si o idee care sa te ingrozeascahappy ceea ce era mai important din film tu ai emis... sau ai dat prea putina importanta--> "fata mica era cam mare" --> fata suferea de o boala care ii stagna corpul la o anumita varsta dar mintea i se dezvolta, iar tu afli abia la sfarsit despre asta pentru ca toti suntem obisnuiti cu oameni maturi care fac crime mai putin cu copiii, iti lasa impresia ca e o biata orfana rece si "criminala" care cauta dragostea parintilor, cand de fapt realizezi ca e o evadata dintr-un ospiciu de boli, care cauta un barbat care sa o faca sa se simta femeie sa o trateze ca pe o femeie, deci este un horror psihologic...tongue

| DamnPrincess a răspuns:

13 Ghosts, A walk to remember, Cruel intentions, Jersey Girl, Mean Girls, 1408, I am legend, Twilight, New moon, Princess Protection Program, A Cinderella story, Another Cinderella Story, Bring it on(1, 2, 3, 4), American Pie(1, 2, 3, 4), Cats and Dogs, Monsters, Garfield, Madagascar, Brother Bear(1, 2), Alice in WonderLand, Tooth Fairy si cam atat. big grinhappy