| HermioneLove a întrebat:

Buna
Dati-mi si mie niste programe de editat poze in afara de pizap,pixiz,photoscape, photoshop, photomania.
Dar sa faca poze ffff faine happy
Este o pagina pe facebook Selena Gomez ~Fana!~Si are poze faine de coperta si vreau si eu...dar adminele nu vor sa-mi zica pe ce program le fac straight face
Plzzz

5 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

Cred ca glumesti... in photoshop poti face ce fel de poza vrei tu orice ar fi. uitate si tu la niste tutoriale ps pe youtube

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Pickmonkey editeaza poze cool incearca! sau Photobucket

| mayumy a răspuns:

Poti sa imi dai un link?

| Dikki202 a răspuns:

Buna! Eu sint o admina cu foarte mare experienta! Uite citeva site-uri care te-ar putea ajuta:
1. Pixiz (cel mai popular, cel mai usor de folosit, cel mai super)
2. Pizap
3. Pixrl express
4. Cool text
5. Picmix (pentru a scrii cu straluci, e destul de greu dar sint tutoriale pe youtube)
6. Picmonkey (sa fii foarte atenta poate sa te roage sa platesi, sa nu accepti)
7. PhotoFunia (pe site-ul asta nu poti scrii pe poze)
8. BeFunky
9. Blingee
10. PhotoScape
11. PhotoCat
Pe astea eu le folosesc cel mai des! Sper ca te-am ajutat!