| BoboooBubuuu a întrebat:

Dati-mi va rog niste site'uri de chat sau ceva jocuri ca m-am plictisit de facebook si mess. nu stiu... imi puteti da ce va place voua sau orice. Va rog mult. kiss ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥kiss kiss love strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Pisoiii a răspuns:

Chat:www.senzatie.ro sper sa-ti placa.sau joc conquiztador e un joc de cultura generala. funda?:*

3 răspunsuri:
| Laura1402 a răspuns:

Http://friv.com/ aici ai o gama larga de jocuri, ai de unde alege!
sper ca ti-am fost de ajutor!:*

| dulcemina2000 a răspuns:

Http://www.i-dressup.com/daca nu-ti place da i win pe net si eu fel si fel de jocuri dar trebuie sa le dowlandezi pe calculator sper ca te ajuta la ceva sau intra pur si simplu or pe site-ul ala sau http://www.roiworld.com/

| DD10 a răspuns:

IMVU.
Mie una imi placee la nebunielove struck
Scrie pe google...Imvu.
Intri si creezi un cont.
Si sa vezi tu imi departe.
=]]]
E interesant.
E ca o viata virtualalove struck
Daca o sa incepi sa te joci.
Dami un add la friends.
In joc ma numesc Denii96.
Sper sa iti placa!
>big grin