| pepica a întrebat:

dau funda., cine stie cum se numeste un joc pe care il jucam prin 2001-02 -2003 il aveam demo era un first person in care trebuia sa ma bat cu niste soldati sau unii nu mai stiu ce erau, si la un moment dat ajungeam intr-o camera si trebuia sa dezamorsez o bomba si nu reuseam ca nu aveam cu ce apoi bomba exploda si se facea ecranul alb stiti cumva cum se numeste si unde as putea sa il mai gasesc?

2 răspunsuri:
| Edd_5716 a răspuns:

Jocul parca se numea Wolf3D.Stiu ceva ca si eu am jucat. Ia vezihappy

| pepica explică:

Mersi edd o sa incerc