| MătaSpuneCaEsteSceneQeen a întrebat:

De cateva zile incerc sa intru pe id dar nu merge, trebuie sa incerc de multe ori pana sa imi mearga. Dar acum sa intru am incercat mai bine de 10 ori dar nu merge.Imi puteti spune din ce cauza? multumesc >- Funda

Răspuns Câştigător
| ZumZz a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie ...sar putea sa ai prea multi in lista si de aia... uite cum am facut eu sa intru :)) intra pe http://www.ydetector.com/ scrieti id-ul. apoi reinstaleazati mess`u si apoi vei putea intra si cand vei reusi sa intri schimbati parola;) sper ca te-am ajutat;) succes

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posibil virus.Incearca sa-l stergi din Control Panel(Remove Program)si apoi reinstaleaza-l. Daca este vorba de messenger.

| BYBY a răspuns:

Virusi...mai mult ca sigur.Si poate ai facut rost de vreun trojan aia sunt periculosi si sunt impotriva orice.
Poti sa incerci sa instalezi windowsul din nou dar te sfatuiesc sa-ti iei un messenger beta 8-9 sunt cele mai fainwinking
Succes! Daca totusi vrei neaparat pe messhappy intra pe meebo sau yahoowinkingE aceiasi chestie:*
Funda? Pls

| Vanyum a răspuns:

Din cauza traficului prea mare :) poti intra oricand de pe meebo sau http://webmessenger.yahoo.com/. se mai intampla.sau poate ai messenger 10 :) daca ai mess 10 atunci scoateti mess 9 si 100% merge :)