| OhNoYou a întrebat:

Bună, de curând am început o carte pe wattpad ( http://www.wattpad.com/story/24716197-hidden-in-the-dark ). Cum aș putea avea mai mulți cititori? Dau funda.
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| Ravenborn a răspuns:

Nu cred că ai cum. Am văzut pe perete unei persoane că se pot face schimb de follow. Dar eu nu văd rostul, adică mai bine primești follow de la o persoană care ți-a citit poveștile și admiră talentul tău de a scrie.
Idk, după pererea mea, scrie în continuare, cât poți tu mai bine, și o să vină și cititorii; 3