| Carm3nM a întrebat:

De curand mi-am deschis un blog pe blogspot pentru am scrie povestile. Chestia este ca povestile mele sunt pe capitole si capitolele le postez la un interval de cateva zile insa asa cum stiti, pe blog tot ce postez apare in ordine cronologica( ce am postat de curand apare primul) si cand imi postez capitolele, ultimul apare primul si cine vrea sa citeasca nu poate pentru ca este ca si cum ai lua o carte si ai incepe sa o citesti de la sfarsit la inceput, nu are sens. Pot sa fac in asa fel incat sa pot creea foldere sau dosare unde sa postez fara ca ultimul capitol sa apara primul? Stiti bloguri pe care pot sa imi fac categorii de exemplu o categorie in care sa-mi postez ceea ce scriu, in alta categorie sa postez despre muzica sau orice altceva fara ca acestea sa se amestece intre ele? Sa fie oarecum ca un forum, fiecare sa aiba categoria sa. Ce bloguri stiti pe care pot sa-mi scriu fafictiunile si asa mai departe? Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Da stiu, vezi webnode.ro

Acolo poti crea o pagina pentru povesti si subpagini pentru capitole si le poti schimba ordinea. So daca vrei si alte pagini n-ai decat sa deschizi si sa le aranjezi asa cum vrei.

| ValentinnaV a răspuns:

Blogspot nu e cine stie ce. Am avut si eu cont acolo si nu e prea bun. Iti sugerez sa folosesti wattpad pentru povestile tale, poti pune si poze cu personaje, poti alege si categoria si tot asa. Cel mai bun este wordpress dar este cam greu de lucrat cu el. Daca inveti sa il folosesti chiar merita happy