| DanutzzaMaria99 a întrebat:

De dimineata am vrut sa intru pe contul de mail si mi-a aparut sa introduc parola de la intrebarea de securitate si eu nu mai stiu. Si altfel nu ma lasa sa intru in cont. Si am incercat sa intru si pe mess si nu ma lasa. Care este problema? Funda si vot!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu mai poti intra in acel cont. TOTI am patit-o sau cel putin majoritatea. Iti faci alt cont si scrii pe ceva raspunsurile ca sa nu le mai uiti. E bine sa bagi si numarul tau de telefon, pentru ca asta-i rostul numarului de telefon.cand uiti ceva, bagi numarul si iti treimite prin sms raspunsul la probleme.

| RebecaAnaMaria a răspuns:

Pai,dai la parola uitata si schimbihappy

| DanutzzaMaria99 explică (pentru RebecaAnaMaria):

Pai tot imi cere raspunsul la intrebarea de securitate.

| RebecaAnaMaria a răspuns (pentru DanutzzaMaria99):

Pai,dai ca ai uitat-o, si cred ca pe id'ul de mess care ai facut id'ul tau o sa trimita un mail..acel id o sa primeasca un mail si trebuie sa confirme ceva si asa poti schimba si parola. presupun

| DanutzzaMaria99 explică (pentru RebecaAnaMaria):

Da dar nu mai stiu nici acel mail. cred ca solutia e sa-mi fac alt cont. multumesc oricum!

| RebecaAnaMaria a răspuns (pentru DanutzzaMaria99):

Da happy asta e solutia daca nu mai sti nici acel mail straight face

| DanutzzaMaria99 explică (pentru RebecaAnaMaria):

Pai contul e facut in 2005 si pe atunci aveam 7 ani deci e clar ca nu mai stiu nici raspunsurile nici mailul laughing