| Antonia981 a întrebat:

De o saptamana incerc sa intru pe facebook dar nu merge.Imi spune tot timpul asta
"For security reasons your account is temporarily locked.
If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it."
Apoi imi spune sa scriu un cod pe care mi-l da.si dupa imi spune ca o sa primesc un cod,la un nr de telefon, care nici nu exista straight face Si imi spune sa pun codul.:

"Enter confirmation code
You should receive a text at 306988755394 with your confirmation soon.
Once you've received it, please enter it below."
Asta i s-a intamplat si unui coleg iar el a pus nr lui d tel dar tot nu ii trimite.
Vi s-a mai intamplat? Si daca da cat timp a durat pana s-a reactivat? sad

Răspuns Câştigător
| AneeM a răspuns:

Pai, cineva te-a raportat cum ca nu ai avea numele real afisat, sau ca plagiezi pe cineva. Pentru a iti recupera contul trebuie sa le trimiti e mail cu buletinul tau scanat pentru a le demonstra ca este profilul tau si nu alt altcuiva. Nu ti se va debloca contul pana ce nu trimiti scanarea.