| cretudaniel99 a întrebat:

Buna de pe ce site pot downloada muzica doar muzica la viteza maxima?

2 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Pe google scrii "download" după artistul şi numele melodiei, după "mediafire". Aşa găseşti în 90% din cazuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasul 1:Intri pe www.vidtomp3.com
Pasul 2:Intri pe www.youtube.com,asculti o melodie care vrei sa o descarci, te duci inapoi pe siteul de la pasul 1 si mai jos o sa iti apara un chenar si scrii liknul de la melodia de pe youtube dupa aceea dai Download>>>. Sper ca te-am ajutat. Funda?