| anonim_4396 a întrebat:

De un timp imi place sa citesc dar carti cu vampiri, fantome, varcolaci... cele SF. Pana acum am citit Jurnalele Vampirilor ( inceputurile, sete de sange si nesatul ), Fortele Raului Absolul, Mai las-o moale cu fantomele, Nu plange sub clar de luna, Vampirii Sudului ( doar cateva, nu mi-au prea placut ) si Jurnalele Vampirilor ( furia,... ). Ce carti de genul mi-ati mai putea recomanda. Cine imi da cele mai multe titluri primeste funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| StevieBreakingBenjamin a răspuns:

Citeste Vmpirii din Morganville de Rachel Caine
Academia Vampirilor De Richelle Mead
Cartea fara nume,Ochiul lunii
Portretul Fantomei
Circul Ororilor, Ucenicul VAmpirului
Jertfa, Curajul, Tinutul fierului de Holly Black
Pretul sangelui de Tanya Huff
Femeia in negru de susan Hill
Sunt super tari cartile.

2 răspunsuri:
| Andreea52 a răspuns:

Pai eu am citit si "twilight" si "interviu cu un vampir"...sunt foarte interesantebig grin

| UnUlal2lea a răspuns:

Scriu eu o carte de asta se numeste,, THE HELL HOUSE" e cu toate creaturile astea ce iti plac la un loc! cand o gat ti-o fac cadou
serious! fundita?