| itsirc3 a întrebat:

De unde pot revendica o doza pe care am castigat-o sub capacul unei sticle de coca-cola in Galati?

4 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Hm,eu știu că se ia de la orice supermarket.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SInceri sa fim, nu merita osteneala aia pentru o doza de cola, te inchini cu ambele maini la mia de lei, daca iti permiti sa iti iei o sticla de cola, iti permiti si sa iti iei o doza si faci altceva in timpul ala pana mergi sa iti acorde ei gratuit o doza!

| Bellatores a răspuns:

Si eu am castigat.Doza o poti revendica de la magazinele mari, super-marketuri big grin

| MicheyM a răspuns:

Probabil de la un supermarket. Magazinele de cartier nu cred ca se baga la asa ceva.
Bafta!