| anonim_4396 a întrebat:

deci am intrat la un liceu care nu imi prea place, si sunt singura care a intrat acolo [de la mine din clasa si din scoala ma refer] si acum stau sa ma gandesc sa ma transfer, dar pentru a ma transfera trebuie sa fac un semestru la liceul respectiv, si oricat as fi eu de timida la inceput si nu imi fac prieteni repede, totusi intr-un semestru te mai obisnuiesti cu persoanele.Nu stiu ce sa fac, adica nu poti sa te transferi de dinainte sa sa mergi la liceu? Sau va rog niste sfaturi:am vazut ca liceul are tot ce ii trebuie doar ca nu stiu ma tem pentru ca nu o sa ma acomodez. Ce sa fac?straight face

Răspuns Câştigător
| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Asa am fost si eu crede.malaughingSi acum ma simt super bine in liceu.Nu cunosteam chiar pe nimeni.Imi era teama sa nu se cineva de mine.Iar acum nimeni nu comenteaza in fata mea.Sunt destul de respectata...Nu am crezut ca va fi asa de bine:XSi eu inainte eram si o fire mai timida.Dar acum numai sunt chiar deloc
Vezi cum este si dupa sa tragi concluziitongue
Bafta>big grin

1 răspuns:
| cyly24k a răspuns:

Stai linistita ca o sa te acomodezi in timptongue nu ai de ce sa te transferibig grin