| HallyKity a întrebat:

deci eu nu le prea am cu comenzile pe net asa ca am nevoie de ajutorul vostrubig grin fundita in schimb bineintelesbig grin Deci vreau sa imi comand cartea Zori de zi pentru ca nu am gasit-o la librarie din orasul meu si mai dureaza pana o aduc iar eu mooor angry pentru ca nu imi pl sa citesc de pe net iar asta e singura care imi lipsete, asa deci am gasit un site elefant.ro si are si reducere deci e super e doar 40 de lei dar faza este ca habar nu am cat costa transportul, eu stau in Slatina si e cale luuga de la Bucuresti, cu cardul nu pot sa platesc deci imi trebuie livrare la domiciliu, asa ca aveti idee cam cat costa transportul pentru ca nu vreau sa ma trezesc cu pretul dublubig grin mersi muult:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna AngelGeorgy. Pe elefant la comenzi mai mari de 80-90 lei(nu mai stiu exact) transportul este platit de ei. La comenzile de peste 20 lei trimit comanda prin posta romana(costul e undeva la 9-10 lei in functie de marimea coletului) sau prin curier(costul ajunge la 15-20 lei).

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| babyalexa a răspuns:

Dupa ce iti alegi produsul si dai finalizare comanda alegi metoda de plata ramburs(adica platesti coletul cand il ridici). Alegi livrare prin posta romana-cost transport aproximativ 10 ron, sau livrare prin curier-pret transport aproximativ 20 ron.