| ღДℓἷʂմƙᾄღ a întrebat:

Buna happy Deci eu nu pot sa inteleg ceva. DE CE SUNTETI ASA DE INNEBUNITI DE PARIU CU VIATA? Ce e chiar asa interesant? Ca plagiaza melodiile altor cantareti? Asta poti vedea si la alte emisiuni. Am o colega in clasa, care isi ia fiecare episod care l-a vazut pe telefon + nenumarate poze cu tinutele actorilor. M-am uitat si eu ca erau reclame pe posturile mele favorite, si m-am plictisit de numa straight face Am preferat sa ma culc -.- CE E ASA INTERESANT IN PARIU CU VIATA?!?

42 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Pai tot ce e interesant este faptul ca sunt niste elevi..care canta, danseaza dar sincer mie imi place actiunea din film!

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Cosminovici18):

Acum sa fim sinceri, nu toata lumea stie sa cante calumea, dar toti stim sa dansam. Si ala nu mi se pare dans, mi se pare fataiala. Si nu exista actiune, exista prea multa drama >.

| Cosminovici18 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Da,ai dreptate...ti-am zis imi place actiunea cand mai moare unul..cand se mai impusca si-n plus imi plac actorii!

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Cosminovici18):

Bine zis! Aia e actiune cand se omoara.

| Cosminovici18 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Tot ce ma enerveaza e faptul ca incep sa cante!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna si tie! Ma, nu stiu ce sa zic, si eu ma uit la serialul asta.Mie una imi place ca in acest serial se ivesc probleme din viata reala, si ei iti dau sfaturi.Personajele sunt dragute si sunt talentate.Multi dintre ei nu sunt cunoscuti chiar daca sunt talentati, au niste voci superbe, in acest fel ajung si ei cineva.Eu ii admir deoarece au avut curaj si au talent atat in punct de vedere actoric dar si in plan muzical.Stii,parerile sunt impartite si aceasta chestie...greva sau asa ceva nu mi se pare corect. Poate ca ai si tu un film care tie iti place in mod deosebit iar altii il urasc, asta nu inseamna ca trebuie sa strang persoane cu care sa facem greva.Iti respect punctul de vedere. Uite ca ai si o parere buna despre serial.In unele privinte ai dreptate, deja o dau in telenovela, dar te lovesti de problemele care sunt in serial.O seara buna! AA... sper ca nu ai luat raspunsul in nume de rau!

| Elena97M a răspuns:

Mda. am incercat odata sa il urmaresc dar povestea filmului e atat de plictisitoare si enervanta.
Nu stiu ce vad altii, poate se uita doar pentru ca sunt personajele frumoase laughing Si alea cu o tona de machiaj happy

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Elena97M):

Pe bune, frumosi? Nu mi se par. OK, unii sunt dar altii bleack:-&. Si oricum, oricine poate sa isi ia fond de ten, gene false, creion, tus, ruj, luciu si fard.

| betsy a răspuns:

Ma bucur ca mai este cineva care sustine ca nu ii place chestia asta numai fiindca l-a plictisit promo-ulhappy Si ca sa iti raspund la intrebare... Nimic (cel putin pentru noi, mintile inferioare).

Deci, da, eu sunt de acord cu tinewinking

| 1Dana1 a răspuns:

Cine l-a vazut de la inceput ii este interesant eu prefer filmu pentru ca sint multi adolescenti care o voce foarte frumoasa si poate ca mie imi plac filmele muzicale

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru 1Dana1):

Dramele muzicale, nu filmele muzicale.

| mDiana a răspuns:

I know the feelinglaughing

| DeepSilence a răspuns:

Nici eu nu stiu ce vad asa de interesant la serialul asta straight face si eu te sustinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu te sustin!

| Almássy a răspuns:

Pai..nici mie personal nu imi prea place serialul am vazut odata un episod dar prea m-am plictisit si m-am apucat sa citesclaughing PS: nu sunt impotriva serialului, unora chiar le place dar eu te sustin! :*

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică:

Oleee Sustinatoriii! Dar vreau nu numai argumente pro, vreau si de la persoane care iubesc acest "show". Noapte buna, ies, imi incepe filmu. happy

| alliyn13 a răspuns:

Este o porcarie care nu stiu cum a reusit sa innebuneasca oamenii I don't want to see

| stefioctavia a răspuns:

Mie una imi place.

| gabi13579 a răspuns:

Nici eu nu inteleg.probabil ca le place pentru ca sunt asa zisii,, actori'' plagiatori care joaca prost dupa un scenariu si mai prost.inteleg ca nu toata lumea are aceleasi preferinte, dar nici sa ajungi astfel incat daca spui ca nu-ti place sa inceapa toata lumea sa te huiduie si sa te faca fraier

| KatomikaTakumi a răspuns (pentru gabi13579):

Fara suparare, nu cred ca "a plagia" e verbul potrivit pentru ce fac ei.Fac coveruri, adica din cate stiu eu a plagia e ilegal, sa faci coveruri e legal.

| RockMe a răspuns:

Ascultati muzica rock\m/\m/ nu pe fraierii aia din lala band...

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru RockMe):

Ascult deja rock happy

| RockMe a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Eu ascult rock-ul din ani 50-pana in prezent...+cateva trupe de death metal, punk...

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru RockMe):

:O Da cati ani aveti domnule?

| RockMe a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

16 ani laughing) nu sunt domnule...
Vreau sa imi formez o trupa rock ca Guns N' Roses, vocea mea se aseamana cu a lui Axl...

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru RockMe):

Aaa. Scuze eu am inteles din ce ai scris ca inca din anii 50 asculti rock happy Si bravo daca ti-ai format vocea happy

| RockMe a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Thanks...Doar nu credeai ca am 80 de ani?laughing))))

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru RockMe):

Sincer cam atat credeam ca ai laughing) Si ma miram laughing)

| Stileblue a răspuns:

Nimic..eu te sustin.

| Stileblue a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Fundoi...cred ca suntems singurele care consideram astasad

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Stileblue):

Ba nu, nu suntem singurele, ia uite-te mai bine ca sunt mai multi care ma sustin.

| Stileblue a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Ok.Eu m-am uitat recent cand ai postatooo.
Dar ma bucur... putem face si o greva...

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Stileblue):

Nu prea rezolvam ceva cu greva. Adica din cate am auzit in pauze de la colegi, cica s-a terminat. Sa speram ca nu incepe sezonul 2.

| Stileblue a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Incepe sezonul 3. .ce 2happy=rolling on the floor

| daBăliu a răspuns:

Si eu care credeam ca sunt singurul care nu se uita la serialu ala de doi bani...

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Exact! M-am săturat de ei. Sunt varză rău. Recunosc! Mă uitam la Pariu Cu Viaţa odată şi am şi fost fană laughing, săraca de mine sad sad, şi am fost la concert şi blablabla oh go on... înfine.PROSTIE.
Te susţin! happy

| Chicaaau a răspuns:

Cel mai **cat film... si eu te sustin.

| crazy_girl a răspuns:

Ei nu plagiaza melodii, ei vor doar sa promoveze muzica veche, si fiecare melodie o interpreteaza in felul lor.Asta e interesant.Eu nu stiam ce inseamna muzica de calitate pana cand am inceput sa ma uit la film.Insa scenariul filmului nu imi place desi este vorba despre probleme din viata de zi cu zi, mi se pare fortata actiunea serialului.Insa nici actorii nu trebuie criticati chiar daca unii nu prea au voce si altii nu se pricep la actorie, se vede ca depun eforturi mari.

| IoanaIoke a răspuns:

Mie sincera sa fiu imi place deoarece este un serial foarte interesant....in care se afla secvente prin care fiecare a trecut s-au vom trece, ai putin drogurile.
Daca l-ai fi vazut de la inceput, ai fi inteles

| AlexTM97 a răspuns:

Sunt de acord cu tine. Nu are nimic interesant. O poveste fără sens. Actori proşti(mă refer la modul în care joacă, logic)... Plictiseală totală.