| AndraGomez2002 a întrebat:

Buna,deci la intrarea in scoala avem niste usi cu care poti sa intri cu cardul, toti elevii au deci eu mi l-am pierdut ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vorbesti cu dirigintele si soliciti un alt card. Pana il primesti intri cu un coleg.

| Nero a răspuns:

Poate suna stupid dar... poti intra pe geam la clasele de la parter (cum fac cei de la mine din liceu cand nu au legitimatie)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai secretariat, diriginte la scoala? de unde sa stim noi care e procedura?

| OnuOnulică a răspuns:

Să te duci la director/directore și să îi rogi să îți facă altu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să stai la uşă şi să aştepţi să-ţi deschidă altcineva, de fiecare dată.

| b0denN a răspuns:

Sa vorbesti cu diriginta/dirigintele sa iti faca comanda la alt card.

| Cirstea-Scorpan_Otilia-Andreea_1999 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu dirigintele daca nu cu directorul poate el are carduri in plus. Bafta