| TrottiForYouOfSurprise a întrebat:

Deci sambata ma duc la o prietena, e mai mica ca mine are 10 ani. AM o obligatie la ea deci vreau sa-i cumpar un cadou mai scump, Nuj ce sa-i cumpar dar m-am gandit la un inel de aur sau de argint. Dar pana la urma ramane tot copil si nu cred ca o sa se bucure. Alte Ideei? fundita

4 răspunsuri:
| sebasguyfulls a răspuns:

Un Iphone, un notebook, ceva in care sa se duca la scoala, un ghiozdan personalizat pe care sa scrie de ceva dragut si... te mai gandesti tu! Funda?

| n0matterman a răspuns (pentru sebasguyfulls):

Are 10 ani si tu vorbesti de iphone, notebook si ala zice de inele de aur si argint...sunteti bolnavi. I-ai dreacu un urs inalt de 2 etaje.

| Andreeuţa a răspuns:

Depinde cat de micuta e si ce ii place. Daca este cum eram eu cand eram mica ai putea sa ii iei un ursulet sau animalut de plus foarte mare. Un aparat foto de care s-ar bucura mai tarziu. Un telefon. Jocuri interesante care sunt date la televizor cu bebelusii aceia sau ce iiplace ei de la tv. Sper sa te ajute! :*

| bebe17 a răspuns:

Daca prietena ta are 10 ani cel mai recomnadat ar fi sa apelezi la animale de plus, sau ii poti cumpara ei o bratara si tie una asemanatoare si puteti spune ca sunt bratariile prieteniei happy sper ca te-am ajutat :*