| Roziii a întrebat:

Buna din nou. Mi-am luat Pirates of the Burning Sea si nu merge, cand l-am instalat nu merge sa dau NEXT la NVIDIA in continuarea instalarii, dupa ce dau CLOSE imi apare jocul unde trebuie sa scriu STATION NAME si STATION PASSWORD, cand le scriu si dau LOGIN nu ma lasa, imi apare "Unable to contact login server.Please try again later." straight face. PLZZ HELP.PWP:X

3 răspunsuri:
| doKKz a răspuns:

S-ar putea sa ai probleme cu NVIDIA sau poate ai virusi in pc.

| Roziii explică:

Numai ca nu imi apare nici-un server.

| Roziii explică:

Aham