| ѕα∂ gιяℓ a întrebat:

e urgent...catelusa unui prieten e bolnava cam rau...nu vrea sa manance nimic de azi dimineata, nu are chef de nimic si de obicei avea, excludetii ideea de a merge la veterinar pentru ca azi e imposibil sa mearga si maine nu stiu daca o sa se mai simta prea bine cateaua. puteti sa imi spuneti ce sa ii faca? va rog mult! dau funda!

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Sa sune la veterinar sau sa cheme veterinarul acasa si sa nu o ia tare adica sa nu o hraneasca prea mult, doar cat e nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercati sa ii dati laptic, dar fortat.mangaiat-o pe burtik si daca manank cereala sa i le dati zobite cu lapte(ca si o crema). asa se simtea si catelusa unui coleg de-al meu de clasa.acum este foarte fericita si se joaca cu noi ca si inainte:Xsper ca ti-a fost de folos sfatul meu chiar daca sunt anonima