| baterie777 a întrebat:

Era un desen pa minimax acum mult timp in urma cu o insula care era condusa de o testoasa si mai erau cateva animale o caracatita (pe nume ingrid), un sarpe [erau mai multe] si erau doi pirati care tot incercau sa cucereasca insula dar niciodata nu reuseau...(cred ca se numea Insula Testoasei) dar oare unde il pot vedea? FUNDA + Vot la cel care ma ajuta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| HoRiA17 a răspuns:

Mah alex el te intr ceva si uh est nesimtit. Eu nu imi amintesc dar as vrea sa iti pot rasp.

4 răspunsuri:
| baterie777 explică:

Nici eu nu-mi mai aduc bine aminte...

| MytzaOnTheMix a răspuns:

Captain jack si cu sobolanul?

| AlexandruZoicas a răspuns:

Nu se uita nimeni la desene deci intrebarea ta nu are rost da-mi funda sa vezi ca nu zice nimeni nimic de desene happy
rolling on the floor totusi eu am raspuns primul

| Siberianul a răspuns:

Da,erau desenele astea, si eu imi aduc aminte tot de Insula Testoasei, insa nu dau de ele pe net.