| dydy1992 a întrebat:

happy Eu am cont pe sunphoto si azi a inceput sa nu mai mearga sad Am intrebato si pe prietena mea si a spus ca nici ei nu ii merge thinking Ce se intampla cu sunphoto-ul? Voua va merge?

Răspuns Câştigător
| Evelyna a răspuns:

Buna! Si eu am cont pe sunphoto si nici mie nu-mi merge.Este de vina internetul! Nu-ti face griji o sa-si revina trebuie sa astepti. Sper ca te-am ajutat.winking

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te-ai gandit ca nu merge site-ul? Nici eu nu pot sa intru! da-le un ping sa vedem ce primesti :

start run cmd /ca ping (adresa site/forum) - primesti reply?

start run cmd /ca tracert (adresa site/forum). Deocamdata!

| byencutza95 a răspuns:

Buna! si eu am cont si nici mie nu-mi merge. chiar nu stiu ce ar putea sa aiba happy sad

| Antogirl a răspuns:

Salut.Nu merge, din cauza lor.Nu te ingrijora, probabil fac ceva schimbari.Va merge la un moment dat!happyhappyhappy