| Band12Nikki a întrebat:

Buna!

Eu as vrea vara asta, sa merg in vacanta undeva in Romania.

Unde as putea sa merg?

Imi dati si mie idei?

Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| mihaitare123456 a răspuns:

Bani sa ai, ca locuri sunt destule. Poti incerca sa mergi la mare, la munte, la concerte in Bucuresti ( sunt foarte multe, si distractia e mare), in cluburile din mamaia, la statiile de tratare (pentru purificare), la salina ( sa iti cureti plamanii), sa te plimbi cu bicicleta prin bucegi, sa vizitezi castele, sa mergi in delta ( la pescuit, la mancat de un bors de peste, plimbare cu barca, inotat etc.), si mai sunt multe locuri si ditractii, ti-am zis, bani sa ai! Succes cu vacanta! Distractie placuta!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| fearlessss a răspuns:

Poti merge in Bucuresti in Terra Park, la mare la Mamaia, Te poti duce la Brasov la acel Aqua Park. Sunt multe orase frumoase! Distractie placuta!