| yourkittycat a întrebat:

eu impreuna cu sora mea vrem sa ne facem cate un tatuaj la fel pe incheietura mainii ceva model care sa aiba legatura intre noi intre surori?

7 răspunsuri:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Faceti-va un obiect semnificativ cu lucrurile care le aveti voi in comun.

| Miire a răspuns:

Pai una dintre voi poate sa-si faca jumatate de inima, iar sora 2 cealalta jumatate.

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Puteti sa faceti inima,fulg, cerc, semi-cerc, romb, sa scrieti ceva amandoi etc happy

| ShadoWizz a răspuns:

Un fluture ca pe aripi are initialele voastre ar fi frumos zic eu, ramane la aprecierea ta, sunt mii de modele frumoase pe care le puteti face..eu am dat o sugestie nu te obligwinking

| ade2998 a răspuns:

Ai putea ca tu sa iti faci initiala prenumelui ei si ea sa isi faca initiala ta.

| Pfoaiii a răspuns:

Ati putea sa va faceti cate o pana... E ceva semnificativ si in acelasi timp foarte dragut! :* Genul asta..http://weheartit.com/entry/70077803 E chiar frumos:* Sper ca te-am ajutat...