| lovepiink a întrebat:

Eu nu primesc hainele gratis de la stardoll dar urmez instructiunile de pe net! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| passenger a răspuns:

Tu vrei sa le ai pe alea cu manualul proxy, sau pe cele normale?
PS:Cum te cheama pe SD? :d

2 răspunsuri:
| Raluca27 a răspuns:

Da exact asa mi se intampla si mie! Eu am luat cateva haine gratis pe stardoll dar nu tot ce am vrut pentru ca am urmat tot ce zice si nu-mi merge! E posibil sa nu mearga deoarece au un timp anume cat poti sa le iei big grinFunda!?big grin plz

| andrea_1215 a răspuns:

Da dupa 3 zile nu mai iti trimite bani sau haine si trebuie sa mincesti pentru bani de aceea codul e $$563%%