| EuMaCunosti a întrebat:

Eu si vreo cateva prietene vrem ca de craciun sa facem un fel "party", si as dori idei de filme de CRACIUN si ce sa facem in afara de a ne uita la film...

3 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Programul meu este urmatorul(de revelion):merg cu uratul(la caterinca)cu colegii de casa si cu doi vecini,dupa merg la vecinii mei, ne uitam la un film, unu din ei adoarme, incerc sa stau treaz si adorm pe scaun cu telefonul in mana, m-a trezesc pe la 6 si nu am ce face.Asa imi petrec eu revelionu!

| mircea22b a răspuns:

Chemati cativa baieti si nu o sa va plictisiti. Party-urile 100% fete se termina cu bataie/cearta din motive ridicole.

| MarriaAmeliaA a răspuns:

Hmm. Cu filmele e plictiseala mare laughing insa chiar daca vreti sa va uitati, iti sugerez :warm bodies, Breakup at a Wedding, another cinderella story, LOL, grown ups 2, Tres Metros Sobre El Cielo, Tengo Ganas De Ti s.a... Zic sa dansati, sunati cu privat, bataie cu perne, jocuri cu carti pe porunci, sunt atatea de facut. Va descurcati voi big grin