| IlOvEiNdIa a întrebat:

Eu stiu limbile hindi si engleza fluent si as vrea sa fac niste cursuri in India iar dupa sa ma stabilesc acolo definitive si sa incerc sa-mi fac o cariera.Stiu conditiile pentru viza dar eu vreau sa raman in India pentru un timp indelungat sau chiar sa raman.Cine imi poate da mai mult informatii pentru emigrare acolo? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De curiozitate, de ce vrei sa te muti intro tara atat de saraca, cu o clima atat de calda, o tara atat de necivilizata. suprapopulata, plina de boli, fara servicii medicale de calitate, fara niciun serviciu de calitate de fapt, unde calitatea vietii este mult sub medie?