| Ellliiii a întrebat:

exisa vreo modalitate prin care pot posta pe facebook `intr-o relatie ` fara ca cineva sa vada. Adica sunt 2 persoane pe care nu le pot bloca si s-ar supara daca as face asta dar daca postez pe facebook intr-o relatie nu vreau ca ele 2 sa vada, restul nu conteaza. Daca exista vreo modalitate va rog sa-mi spuneti si mie cum. Multumesc mult. Fundita

Răspuns Câştigător
| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Selectezi cine poate vedea... Personalizat

2 răspunsuri:
| LordCronos a răspuns:

Exista una... ii stergi de la prieteni. happy

| Eidriana a răspuns:

Cand intri in cont si mergi la setari sa schimbi asta, vei vedea ca acolo unde poti sa schimbi Relationship Status in 'in a relationship' (bine la mine e in engleza fb si nu vreau sa-l schimb acum), ai acolo un butonas care e selectat pe public sau prieteni sau stiu eu ce. Apasa pe ala si mergi in custom. Ai o optiune acolo Hide this from si in casuta aia de mai jos scrie numele lor. Succes.