| Melyssuka a întrebat:

Funda!:* Cine imi da si mie macar 5 statusuri gen:
Afla luna in care iti gasesti adevarata dragoste:
1)ianuarie
2)februarie
3)martie
4)aprilie
5)mai
6)iunie
7)iulie
8)august
9)septembrie
10)octombrie
11)noiembrie
12)decembrie
Funda mare!:*

1 răspuns:
| SOriNa99 a răspuns:

Trimite acest mess la toata lista si vezi ce litera primesti: A-sunt indragostit de tine B – doresc sa te vad C – doresc sa te intalnesc in curand D – te iubesc foarte mult E – te iubesc dar nu-ti spun F – sunt gelos G – vreau sa scap de tine H – esti rau/a I – imi place zambetul tau J – vreau sa te vad in vis K – imi esti simpatic/a L – te iubesc enorm M – ...nu stiu... N – nu ne vom mai certa O – te urasc. P – vreau sa-ti spun cuvinte R – te iubesc S – imi place cum ma privesti T – sufar pentru tine U – imi plac ochii.

Ia spune'mi ce doresti de la mine. (cere si ti se va da):1 Numarul de tel. 2)Un sarut. 3)Sa fim impreuna. 4)O noapte cu tine. 5)Iubirea ta. 6)Prietenie. 7)Comunicare. 8. )Fidelitate. 9)Sora(Frate). 10)Doar sa te am. Rasp obligatoriu... (scuze de mass) dar totusi vreau un raspuns

Ce provocare mi’ai da?
1.sa tin poza ta la av
2.sa te imbratisez
3.sa te sarut
4.sa’ti dau o palma
5.sa’ti spun ca te iubesc
6.sa’ty spun ca te urasc
7.sa’ty raspund la o intrebare sincer
8.sa’ty dau nr meu
9sa nu te mai salut

Da-l mai departe si afla parerea celorlaltzi despe tine: 1. esti dragut/a[] 2. esti super dragut/a[] 3. esti de gashca[] 4. imi esti drag/a[] 5. arati destul de bine[] 6. arati prea bine&& 7. imi place de tine[] 8. esti super energic/a[] 9. esti unicat/a[] 10. daca n-as avea prienten/a m-as comb cu tine[] 11. daca n-ai avea prieten/a m-as comb cu tine[] 12. daca m-ai intreba daca as vrea sa fiu cu tine sigur as zice da[] 14. sunt mort/a dupa tine[] 15. fac ce vreau din tine [] 16. faci ce vrei din mine[] 17. te vreau[] 18. vreau sa ies cu tine la un suc[] 19. d abia ast sa te vad din nou[] 20. t ador[] 21. esti praf[] 22. nu imi plc nimic la tine[] 23. nici nu vreau sa t mai vad[] 24. t displac[] 25. t iubesc

Da mai departe si vei afla ce vor altii de la tine: 1 sarut 2 sa ma uiti 3 sa ma lesi in pace 4 multe... 5 ce nas vrea? 6 sa stau cu tine 7 sa ma ierti 8 sa nu ma mai inseli 9 sa-mi spui te iubesc 10 te iubesc enorm 11 nu team iubit niciodata 12 esti dragut/a 13 imi place de tine 14 esti o ratat/a 15 sa fim prieteni/ne 16 sa te cunosc mai bine 17 ce ai cu mine? 18 nu te suport 19 pleaca din viata mea 20 te simpatizez 21 vreau eva romantic