| Bibi16 a întrebat:

gasesc la chioscurile de presa reviste cu anime-uri? Daca da ce reviste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascultama nu stiu daca se vinde maga la chiscuri (nu in Romania) dar inceraca pe www.anime.kage.ro deoarece acolo e sectiunea anime si si manga
mnga poate fi: Naruto, One pice, Bleach cam de astea

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La chisocscuri nu poti sa gasesti decant manga iar daca vrei sa vezi anime(video) incerca pe www.anime.kage.ro

| Bibi16 explică (pentru anonim_4396):

Ce manga gasesc la chioscuri?(sincer alea ma intereseaza) si cam cat costa?(dar sa le gasesc sigur la chioscurile de presa)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bibi16):

Ascultama nu stiu daca se vinde maga la chiscuri (nu in Romania) dar inceraca pe www.anime.kage.ro deoarece acolo e sectiunea anime si si manga
mnga poate fi: Naruto, One pice, Bleach cam de astea