| Anna_4207 a întrebat:

Imi dati si mie niste statusuri dragute?

5 răspunsuri:
| Alle15 a răspuns:

1. Te iubesc la nebunie ca un tortpe farfurie,, te-as manca cu lingurita si te-as saruta gurita.
2. Daca m-ai pune a aleg intree tine si viata eu as alege viata. Tu ai pleca suparat nestiind ca viata mea esti tu love struck.
3. mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale...
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.
4. Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.
5.Hai sa ne impartim lumea, luna mie, stelele tie, oceanul mie. Pamantul tie, dar mai bine totul tie si tu mie.
6. Te iubesc, te doresc, du-te dracu ca glumesc!
7.Nu iubi un blond ca e vagabont, iubeste un brunet ca saruta cu talent.
8.Nu pune credinta pe orice gurita, ca gurita de vei da carte nu vei invata.
9. Iubeste prietenia, dar nu o arata, ca ea va fi aceea ce te va trada.
10.Cum doreste caprioara apa dulce din izvor, asa iti doresc eu tie mult succes in viitor!
11.Nu sunt Eminnescu sa scriu poezii, sunt doar o buna prietena si te pot iubi.
Intr-un cos cu viorele stau doua pasarele, amandoua ciripesc ca te tine te iubesc.
12.Gagicu fara iubita, e ca lampa fara sticla, iar fata fara iubit e ca greul fara spic.

| Kiko a răspuns:

2 Hot 2B 4GoT ( too hot to be forgotbig grin), sau atunci cand pleci la masa: Mananc nu vorbesc cu gura plina; I want you to love the real me not what i'm supposed to be;
Invisible, doar prietenii mei adevarati ma pot vedeatongue

sau de iarna: Ma dau cu sania in frigiderlaughing

fundita?

| レクス a răspuns:

Cerul, pamantul. apele. te-a facut pe tine…cu totii facem greseli…2.Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.3.Ai o voce asa frumoasa, dar nu stiu de ce o irosesti vorbind! 4.Nu-mi da sfaturi, stiu sa gresesc si singura.5.Vata de zahar? NU.Sirop de capsuni? NU Ciocolata?! NU Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine! 6.In viata trebuie sa fii sigur pe tine sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora! 7.Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme.tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa! 8. Cel mai bun prieten nu vorbeste pe la spate Cel mai bun prieten e mai mult decat un frate Cel mai bun prieten iti spune totul tie Si imparte cu tine si ultima mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invisible. Only loosers can see mehappy.

| alexandraskizwx a răspuns:

Pai:mie imi place
A venit iarna dar in sufletul meu e iarna de mult timp.
Trebuia sa privesc mai atent fara sa ezit
Stiu ca nu asteptai un refuz
Tu m-ai ales pe mine, insa eu am fost cam confuz!

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu :D

___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[>:P]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___
Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data... :D
Poti intra pe:http://www.statusuri.ro/statusuri-misto-cool-marfa.html