| MaryaElena2979 a întrebat:

Imi doresc in acesta vacanta sa merg in insula Creta.Cazarea o am la hotelul Horizon Beach de 3 stele, all inclusive si as dori sa stiu care sunt conditile hotelului, mancarea, plaja.

1 răspuns:
| Malina_5263 a răspuns:

Marya, scumpo esti sigura ca te numeste asa! daca vrei intra pe TezTour si cauta tare grecia si statiunea Creta! si acolo mai jos putin in stanga vei vedea o coloana! acolo jus scrie undeva cataloage hoteluri si acolo pori sa til alegi
!