| Alexakos a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva...sa imi explice cum as putea sa formatez windows 7? am laptop sony vaio dar fara cd. imi merge greu si incerc sa il reformatez singur si daca puteti sa imi explicati sau sa imi dati un video in care sa imi arate(ca eu nu am gasit) dau funda. multumesc.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Windowsul nu se formateaza ci HDD-ul. Pentru asta trebuie sa ai un CD (DVD) cu windows, bootezi de pe CD (DVD) si stergi partitiile. Apoi reinstalezi windowsul si gata.