| Crs_Cristiana_1999 a întrebat:

imi puteti recomanda mai multe anime yaoi, de preferabil in romana, dar merge si in engleza... am devenit un fan yaoi de putin timp, deci va rog sfatuiti-ma :3

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yaoi nu inseamna gay?
De ce ar vrea o fata de 15 ani sa se uite la niste desene animate cu baieti care si-o trag intrei ei?
Oh, si eu care credeam despre mine ca sunt ciudat.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam tuturor fetelor le plac. La majoritatea, nu la toate... știu, ciudat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Adevarul e ca si eu am o slabiciune pentru lesbiene, dar pentru alea reale, nu pentru niste personaje din anime-uri.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vă înțeleg nici pe unii, nici pe alți. Nu văd de ce fetelor le place tipii care-și bagă cucul unu-n curul celuilalt, iar la băieți de ce le-ar place fetele care se ling și se freacă. E chiar așa complicat să placă la toată lumea relația femeie-bărbat? o.o

| anonim_4396 a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

E chiar asa de greu sa placa la toata lumea relatia om-carte de limba si literatura romana?

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru anonim_4396):

Se poate folosii și o platformă gen PC/Laptop/Tabletă/etc. de pe care să se-nvețe, nu neapărat cartea.
Ar fi frumos dacă s-ar place să se-nvețe română foarte bine, o limbă străină bine, o altă limbă străină mediu, niște cunoștințe generale groase, matematică pentru dezvoltarea creierului... sunt mai multe care ar fi frumos să placă la lume să-nvețe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Ar fi frumos. Pacat ca unii nu pun in practica asta...

| AdrianaBacescu a răspuns:

Gravitation
Mirage of Blaze