| ursuletu88 a întrebat:

Buna imi spuneti si mie niste rime sau poezii despre domnisoare,scoala,fete,baieti, dragoste

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall ursulet! Am cateva sper sa te ajute uite aici: Inima imi bate nu mi-am scris la mate si nici la romana de o saptamana si la geografie numai mama stie la religie-s prostu nu stiu tatal nostru;
Vine, vine primavara! Si distruge toata scoala!
Profii zburda pe campii,
Hai sa-i impuscam copii!;
Aho, aho colegi nebuni
Care scriti la mate cum
Ia opreste-te din scris
Si asculta ce-am de zis:

Aveam pofa de romana
Cea de mate e nebuna
Cea de fizica-i frumoasa
Si siriga nu-i chelboasa.
Daca esti un tocilar
Du-te-n colo de magar
Daca esti de-a noastra parte
Hai da textul mei departe.

Iar acum de incheiere
Bate toba cu putere
Si noroc la corijare
Ca sa iei o nota mare.

Ia mai manati mai
Sper ca te-am ajutat. FUNDA?

4 răspunsuri:
| Cristian0884df11 a răspuns:

Pt Fete: tu vrei muiee degeaba ca sa-l **** pe Lucian Blaga si sa meri pe centura sa-ti -bag pulaa-n gura si sa colectezi sperma ca sa intri in hemoragie internalaughing
Pt Baieti: Auzi ma pulaa bleaga mata o vrut sa te futaa aseara ca sa-i lingi ***** sa mearga bine treaba.

| Räul_Alex_1997 a răspuns:

Http://adf.ly/IQFoF uite aici sunt ffff multe poezii (astepti 5 sec apoi dai sari peste si o sa iti intre intr-un site de poezii) il recomand, e cel mai tare site!

| Räul_Alex_1997 a răspuns:

Http://adf.ly/IQFoF uite aici cate poezii vrei (astepti 5 sec si dai sari peste, apoi iti va intra automat in site-ul respectiv) Funda?