| ColorfulRainbow a întrebat:

Bunahappy.
Imi spuneti va rog careva, cam cate melodii incap pe un mp3 player de 2 gb? big grin

Mersi mult:*.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de melodie. In jur de 300-500 de melodii.

9 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Cam 170

| Alien a răspuns:

Aproximativ 450 melodi!

| octavianpas a răspuns:

180 parca

| emy_8408 a răspuns:

Cam 400 de melodii. happy

| Laura_5858 a răspuns:

In medie, melodiile au cam... sa zicem 5 mb.
2gb = 2000 mb
2000 mb : 5 mb = 400 de melodii.
Poate varia numarul, dar nu cred ca foarte mult, deci cam 400 de melodii.

| mrsolo a răspuns:

Pai daca eu pe un 512mb bag cam 150 de mel big grin fa si u socoteala! acum depinde si de marimea melodiilor!

| gabryel a răspuns:

Eu am card de 1GB la telefon si am 140 de melodii si mai am loc liber 300 Mb asa ca mai depinde si de melodii.

| misiik a răspuns:

In jur de 400 si depinde de marimea acestora, max 500 cu conditia daca melodiile sunt de 3mb.

| Biaaa a răspuns:

Eu am un i-pod nano de 2 G sh imi incap 500 melodii.winking