| Brighitaaa a întrebat:

Imi spuneti, va rog niste jocuri gen Kaneva in 3d in care iti faci avatar, iubit, haine, mobilier dar sa fie gratis.Nu imi spuneti de zwinky, lady popular, stardoll si Imvu ca le stiu happy. Sa fie gratis, repet si 3d tongue
Thank u! :*

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună! După părerea mea cel mai fain joc este ConQUIZtador.Ţi-l recomand cu drag! Este foarte uşor să îţi faci un cont acolo! Sper să îţi placă! happy

| Dumitrescu_Andreea_2000 a răspuns:

Utherverse si Sims 4. Daca vrei incearca si OurWorld, dar nu e 3D. happy