| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
In curand eu cu un tovaras o sa dam o petrecere, si as vrea sa imi ziceti niste jocuri.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cauta pe google

| TrustMeIKnow a răspuns:

Eu unul cand merg la o petrecere aduc card games:
Cards against humanity
Joking Hazard
Doar pe astea 2 le am, dar sunt mult mai multe variante. Si board games astea sunt iar geniale sa le joci cu prietenii. Acum nu stiu ce fel de jocuri vrei mai exact, dar iti spun ca si de-a v-ați ascunselea la o cabana e genial(gandeste-te ca eram 6 persoane varste intre 17 si 25 si ne jucam asta, rad numai cand imi aduc aminte ce se intampla-se atunci).