| Adautza a întrebat:

in curand vine ziua prietenei mele cele mai bune si nu stiu ce cadou sa ii iausad... face 16 ani si ii place verdele portocaliul si rosul. vreau sa fie ceva special... aveti vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| epiktor a răspuns:

Ai putea sa incerci sa ii faci cadou o caciula, dar culorile care ii plac ei sunt culorile jamaicane, deci ai putea sa ii faci cadou o caciula Rasta, manusi, etc.

1 răspuns:
| iiiiiiiXiimiiiiiiii a răspuns:

Depinde de gusturile eiwinking... daca e prietena ta cea mai buna cred ca o cunosti fb asa ca iai ceva ce stii sigur k ii place...