| rohax1310 a întrebat:

In ultima saptamana de scoala inainte de vacanta de paste se organizeaza ,Saptamana altfel'!` Imi puteti da idei cu ce am putea face?Multumesc!`

7 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Excursiiiiiiiii!
Sunt educativebatting eyelashes

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Noi facem activitati extrascolare. excursii, drumetiibig grin

| TeKs2911 a răspuns:

Ai putea propune dirigintei/dirigintelui tau sa faceti voluntariat, o excursie, competitii sportive, desene cu creta pe asfalt, colaje, o sceneta.

| HighFlyingBirds a răspuns:

Eu fac proiecte cu scriitori sau vizionez documentare. Avem si o excursie miercuri big grin!

| SpIkEMarian a răspuns:

Excursile,ciclismul,picnic,desene pe asfalt, vizite la alte scolii noi asta facem.

| annonim0001 a răspuns:

Noi avem tot felul de ore ciudate thinking De exemplu ecocivica, logica fara logica, Traim bine ne simtim bine, Karaoke etc. si la sfarsit [vineri]trebuie sa dam nu stiu eu ce proiect thinking Dar mai bine ceri de la diriginte/diriginta orarul ptc. asa am facut si noi happy. Bafta :*

| mihaelaioana a răspuns:

Ati putea face o excursie, o sceneta de teatru thinking