| micutzakarina a întrebat:

In vara aceasta voi merge cu clasa in tabara la tarlungeni in brasov la hotelul Perla Ciucasului a fost cineva pe acolo? stie cineva cum e adica am vazut doar poze dar sunt super curioasa cum e.Chiar are piscina cat de mare este e adanca? cum sunt camerele? Va rog raspundeti-mi ca sunt super neraddatoare pana tocmai in iulie. Astept raspunsuri!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Eu cunosc tarlungeni mai treceam cu masina cand mergeam la o fata in Zizin, si mai ales tot la tarlungeni e un baraj unde vara ma scaldam in apa si inca mai merge lume acolo. Nu e departe de cartierul meu in sacele (electroprecizia), numai ca eu nu sunt in tara acum.