| Vögeln a întrebat:

Buna!:-*
>-Întâi: Paste fericit!
>-Dupa, întrebarea mea:D: Vreau sa urmăresc un film după o carte (mi se par cele mai interesante si ma fac sa citesc cartea mai repede:D).
Un utilizator TPU mi-a dat un site Http://www.mymcpl.org/cfapps/botb/movie.cfm dar nu stiu ce sa urmaresc;)). Am văzut(filmul) și citit (cartea) Lolita. a fost geniala!=p~:-x...
Daca știți o carte interesanta cu ecranizare va rog sa dati la search (de pe site) și sa vedeți dacă o găsiți. Daca da, și v-a plăcut mult filmul și cartea va rog sa mi-l dati si mie:-*.
Mulțumesc! Dau fundita;;)

1 răspuns:
| vladf58 a răspuns:

Incearca robinson crusoe