| cosmy2013 a întrebat:

Buna!(Intrebarea este pentru ce care au mers cu avionul.)O sa merg pentru prima oara in Canada si vom merge cu doua avioane din Romania si Londrasi nu stiu cum sa descurc in aeroport cam ce ar trebui sa spun in aeroport in engleza?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu trebuie sa spui nimica. Faci check in ul, iti da biletul si iti ia bagaju de cala, apoi treci prin filtru de securitate, te duci la poarta la care decoleaza avionul, te urci in avion, te asezi pe scaun si astepti sa iti dea suc si de mancare.