| DeDeLoVe a întrebat:

Buna
La anul voi fi la liceu si as vrea sa ma inscriu la cel de arte din Constanta dar la sectiunea muzica din voce (fac canto) deoarece la instrument nu stiu sa cant.
Ma vor primi la muzica?

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca intrii pe site-ul Colegiului, vei vedea, in oferta educationala, ca au doar doua sectii: sectia instrumentala si sectia arte vizuale. Se pare ca nu au sectie de canto --- pentru siguranta, intreaba la numarul de tel. afisat in dreapta paginii : http://colegiulreginamaria.wordpress.com/oferta-educationala/

| greatLOL a răspuns:

No problema. Daca stii sa canti..Nu e neaparat sa stii sa cati la un instrument.big grin Baftatongue

| DeDeLoVe explică (pentru greatLOL):

Tu esti la liceul de arta?

| greatLOL a răspuns (pentru DeDeLoVe):

Nu,dar ma pricep..De ce?

| DeDeLoVe explică (pentru greatLOL):

Am intrebat vroiam sa aflu mai multe detalii deoarece o fata mi-a spus ca nu pot intra daca nu stiu sa cant la instrument si ea era la arte