| MaDrogezCuPepsiCola a întrebat:

La cat trebuie sa fim luni la scoala? Funda+ vot la care raspunde cel mai repede!

Răspuns Câştigător
| heyromania a răspuns:

9:00

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De regulă festivitatea începe la ora 9!
Pa, pa.

| ThePoet a răspuns:

La 7 seara.

| Millanteria a răspuns:

Buna.
Nu la toate scolile e la fel, dupa cum ai vazut raspunsurile de mai sus. Noua ne-a zis ca trebuie sa mergem la 9:30, dar la scoala cea mai apropiata de a noastra incep la 8:30. Intreaba-ti colegii sau diriginta/dirigintele.
Bafta la scoala. Numai bine.

| abcdefgh a răspuns:

Buna.Noua ni s a spus sa venim la scoala la orele 8:30-8:50.

| abcdefgh a răspuns:

Dar stii ca de obicei stam si asteptam afara f mult timp.De multe ori am intrat pe la ora 9 si ceva.

| DianaScorpio a răspuns:

Poate sa difere de la scoala la scoala, fiecare are propria ora la care e deschiderea.

| Liquify a răspuns:

Fiecare scoala are propria ora la care incepe festivitatea. Intreaba-ti colegii sau diriginta.

Răspuns utilizator avertizat
| Bybybya a răspuns:

Depinde daca inveti dimineata sau dupa-masa.
Daca nu stii sigur, du-te la scoala.Trebuie sa fie afisat. Daca nu este afisat intreaba la secretariatwinking

| Anonymus123 a răspuns:

La clasele primare festivitatea incepe la ora 09:00. iar la clasele gimnaziale la ora 13:00

| danutz24 a răspuns:

Du-te la scoala si intreaba fiecare scoala e diferita eu trebuie sa ma duc la ora 12laughing

| al3csandru96 a răspuns:

Depinde de ce scoala esti, de obicei e la 9:00

| mihaita005 a răspuns:

Sall!,scuze dar este o intrebare stupida la scoala luni trebuie sa fim la ora 08:00 eu in timpul scoli plecam la 07:30 si 08:00 incepeau orele.Dar depinde si de scolala la care mergi. Sper ca te-am ajutat!