| LoyCE000 a întrebat:

La ce anime va uitati? Despre ce e vorba in el?

9 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Hentai sex...si altele. E vorba despre iubire.

| irbis a răspuns:

Acum sunt mai multe serii anime care ruleaza vara asta si eu ma uit la cateva din ele. Printre ele sunt
Accel World - despre un joc mmo futuristic in care "accelerezi"
Hyouka - mister, detectiv, dar foarte relazat (anime excelent)
Jinrui wa Suitai Shimashita - in viitor, omenirea e pe cale de disparitie datorita declinului natalitatii (inca unul excelent, cel putin in opinia mea)
Muv Luv Alternative - mecha si extraterestri invadatori
Binbougami ga! - fata cu prea mult noroc si o divinitate a nefericirilor
Sket Dance - club scolar care ajuta la nevoie (ruleaza de ceva vreme)
Naruto shippuden - presupun ca stii
Koi to Senkyo to Chocolate - intr-un campus scolar cu se pare vreo cateva mii de elevi, cluburile care nu au nici un folos sunt in pericol dar unul nu va ceda
Eureka Seven AO - sequel dupa o alta serie, eureka seven
Fairy Tail - magie si aventura (si asta ruleaza de ceva vreme)
Sword Art Online - joc mmo care devine un joc de supravietuire
Kyoukai Senjou no Horizon II - e a doua serie, dar eu tot nu prea stiu ce se intampla (dar e misto!)
Space Brothers - frati care viseaza sa fie astronauti
One Piece - (s-ar putea sa stii deja) titlul e ceea ce toti vor sa obtina (peste 500 de episoade)
Kokoro Connect - schimb de suflete (intre prieteni); nu intreba mai mult ca nici eu nu stiu inca
Tari Tari - muzica
Astea sunt printre cele pe care le urmaresc acum, dar deja am vazut mai multe decat oricine.

Răspuns utilizator avertizat
| VladBd a răspuns:

Naruto, Naruto Shippuden Cel mai tare anime. La inceput este un Copil care vrea sa devina ninja. Cand era mic tatal sau zis si Hokage a pus un monstru in el.Toata lumea se uita la el precum un monstru iar el n-are niciun prieten si nimeni nu vrea sal accepte.La un moment dat il accepta un Profesor de la academie Dupa creste si devine un Erou O sa vezi o sa te impresioneze. In plus Naruto shipudden mai sunt episoade apar in fiecare joi. Funda?tongue daca vrei sa afli mai multe add follow_me293 :p Poti sa vezi online si subtritate pe animekage ro

| Kadoom a răspuns:

Naruto si Naruto shippuden, cel mai tare anime. Este vorba despre o lume ninja in care se afla si un copil pe nume Naruto, el nu are parinti, i-ar tata-l s-au a sigilat un demon in el. Din acea cauza nimeni nu il accepta ca prieten pana intra in echipa 7 la academia de ninja, unde isi gaseste 3 2 prieteni : Sakura, o fata mai baietoasa care ii place de Sasuke. Si Sasuke: Tipul cel "cool" din acest anime. El face parte dintr-un clan numit Uchiha. Este singurul supravietuitor, pentru ca fratele sau, Itachi, a omorat tot clanul, lasandu-l doar pe el in viata...
In continuare vei vedea, poti urmari seria pe deseneanime.ro sau animekage, crede-ma este cel mai tare anime.

| Torrie a răspuns:

Eu momentan mă uit la Sankarea.
Este vorba de un băiat care iubeşte mult filmele cu zombi şi cum i-a murit motanu vrea să îl reînvie.
Întâlneşte o fată frumoasă care ţine secretu că tatăl ei o pune să facă poze goală.
Ea cade de pe o prăpastie şi moare, devenind un zombi. Începe să trăiască cu acel băiat.
Tatăl ei vine în căutarea ei, şi doar până aici ştiu... happy

| AlexIancu a răspuns:

Aici iti scriu cele mai tari anime-uri.La care ma uit eu.Acestea sunt:
I.Naruto(L-am vazut pe tot, Anime terminat).
II.Naruto Shippuden(Episodul 271, Anime neterminat).
III. Fairy Tail(Episodul 140, Anime neterminat).
IV.One Piece(Episodul 290, Anime neterminat).
V.Bleach(Nu m-am uitat prea mult dar ti-l recomandez, Anime terminat).

Acestea sunt dupa mine cele mai tari Anime-uri.

| MyhaiNeacsu a răspuns:

Dupa mine cel mai tare anime e NARUTO e vorba despre un baiat care nu are parinti si a primit un fel de blestem inchizandu-se un monstru in el! el isi doreste sa devina hokge(un fel de rege). dupa 4-5 sezoane reuseste devenind ft bun.e ft tare si ma mai uit la lovely complex e despre 1 fata si 1 naiat care se indragostesc cu timpul.e si haios.

| Peazip a răspuns:

Ao No Exorcist este despre fii lui Lucifer(diavolul) Care ei au fost adoptati de un exorcist si ei vor sa devina exorcisiti si dupa pladini. Si vor sa isi distruga tatal.

Întrebări similare